Pulitech.cz

Skok na menu »
Skok na sortiment »


Čistící technika a příslušenství nejen pro profesionály

  • Vysavače, parní čističe
  • Podlahové mycí stroje, zametací stroje
  • Stroje na čištění koberců a čalounění, vysokotlaké čistící stroje
  • Malá úklidová technika, chemie na čištění a úklid
  • Trakční baterie a nabíječky trakčních baterií
  • Nájezdové plošiny do všech typů dodávkových vozidel

Nákupní košík
0,- Kč
Sortiment

Aktuality, novinky

Leden 2014 - Řada malých mycích strojů se sedící obsluhou Brio 75 doplněna o modely s válcovými kartáči o záběru 62 cm a s jedním nebo dvěma předzametacími bočními kartáči. Dále je možné provedení ECO RAY s dezinfekci myté plochy pomocí UV záření.

Leden 2014 - nabídka parních čističů rozšířena o profesionální modely s tlakem páry až 10 bar.

Prosinec 2013 - přidali jsme do nabídky vysavače TRON - především dvou a třímotorové verze. Dvoumotorové verze se základním sacím výkonem, nebo s vysokým podtlakem - až 360 mbar - pro vysávání zvláště těžkých materiálů, jako např. filtrační písky, kov, atp. Vysoce zajímavé a účinné modely CYCLON s interním cyklonem a velkoplošnou filtrační patronou pro vysávání jemných prachů. Červen 2013 - nově v nabídce vysavače TMB - DRYVER a LOGIG. DRYVER s 10 nebo 15 litrovou nádrží s výkonným motorem na suché vysávání. Pro kvalitní kancelářské úklidy. LOGIC s 20, 30 nebo 40 litrovou nádrží na suché a mokré vysávání s funkcí ofukování jako vzduchovým koštětem. Pro dílny, úklidy, atp.

Únor 2013 - řada mycích strojů Brio doplněna o malé typy s 80 litrovou nádrží a pohonem 2 12V bateriemi. Cena srovnatelná s podlahovými mycími stroji s chodící obsluhou, avšak nesrovnatelně vyšší komfort obsluhy a tím i výkon. Prosinec 2012 - rozšířili jsme nabídku průmyslových vysavačů o vysavače a odsavače I Vision. Tyto stroje rozšiřují možnosti použití především v takových odvětvích, jako odsávání a vysávání v průmyslových provozech při kovoobrábění, výrobě a zpracování plastů, dřevovýrobě, ale najdou uplatnění ve všech dalších oborech. Vysavače jsou standartně vybaveny turbinou s bočními kanály nebo radiálním ventilátorem, jedním nebo dvěma velkými vstupy o průměru 100 mm a pneumatickým čištěním filtrů s mechanickým ovládáním.

 Květen 2012 - do našeho portfolia jsme zařadili podlahové mycí stroje Clemak. Tento italský výrobce je dodává i pod jinými značkami. Všechny tyto stroje se vyznačují promyšlenou, jenoduchou, kvalitní konstrukcí, velice snadnou obsluhou a údržbou a příznivou cenou. Další novinkou je speciální stroj švédské výroby QLEENO, určený pro čištění pod nízkými profily jako skříně, sedačky, toalety atp.  

Červen 2012 -  nová řada podlahových mycích strojů Brio se sedící obsluhou. Nádrže o obsahu 80 litrů , záběr 65 nebo 75 cm se čtyřmi diskovými kartáči. Pohon dvěma trakčními bateriemi 12V s ekonomikou spotřeby proudu, díky čemuž jsou schopny pracovat nepřetržitě cca 3 hodiny

Leden 2012 - nově najdete v našem sortimentu technické spreje pro profesionální použití CARAMBA. Jedná se o vysoce kvalitní přípravky německého výrobce, dodávané i pod jinými obchodními značkami

Prosinec 2011 - získali jsme zastoupení pro prodej malých podlahových mycích strojů se sedící obsluhou CLEVER italského výrobce MACRO. Jedná se o stroje, určené především pro práci v čistém prostředí, jako nemocnice, administrativní a obchodní prostory. Stroje jsou dodávny s nadstandartní výbavou - plná automatika s ovládáním pomocí dotykového panelu s displejem, automatické dávkování chemikálie od 0 do 5% s funkcí turbo, stoupání až 25%. Možnost výbavy pohonnou jednotkou Q-POWER, díky níž lze pracovat téměř nepřetržitě. Kromě základního provedení s jedním diskovým nebo dvěma válcovými kartáči lze dodat i nerezové provedení pro práci v potravinářství. Velice zajímavá cena!!! 

Říjen 2011 - do našeho sortimentu jsme přidali kvalitní čistící techniku britského výrobce Truvox International. Jedná se především o výrobky, které jsme nebyli schopni pokrýt stávajícími dodavateli, případně alternativy. Především malé mycí stroje s válcovými kartáči, stroje na čištění eskalátorů a travelátorů, výkonný kobercový vysavač s rotačním kartáčem pro velké plochy a řadu extraktorů (komerčních i profesionálních) 

Září 2011 - nový design podlahových mycích strojů BRIO - nejmenší Brio 35 se zvětšeným obsahem nádrží na 16 a 18 litrů, všechny stroje nová barevná kombinace v šedooranžové barvě, stroje s chodící obsluhou nové ergonomičtější provedení ovládacích prvků na rukojetích, výkonnější integrované nabíječky u bateriových strojů pro kyselinové i gelové baterie. Stroje se sedící obsluhou nové ochranné štíty na přední části stroje. Tyto stroje se díky kvalitě a ceně staly nejprodávanějšími v našem sortimentu.

duben 2011 - připravili pro Vás nabídku alternativních stíracích gum pro většinu podlahových mycích strojů. Pokud bychom Vámi požadovanou stěrku neměli v nabídce, jsme schopni je vyrobit podle dodaného vzorku

leden 2011 - do sortimentu jsme zařadili ekonomický podlahový mycí stroj se sedící obsluhou BRIO RO ve třech verzích - s diskovými kartáči o záběru 650 a 750 mm a s válcovými kartáči o záběru 820 mm. Tento stroj se vyznačuje abnormálně jednoduchou konstrukcí, obsluhou a údržbou. Díky unikátnímu systému zavěšení sací lišty a pasvních stěrek, je záběr sací lišty stejný jako mycí záběr a současně na rozdíl od jiných strojů stírá veškeré nečistoty. Stroj je možno vyzkoušt ve Vašich podmínkách 

červen 2010 - získali sme zastoupení bristského výrobce vysoce kvalitních vysavačů KERSTAR.  Jedná se o vysavače, vyznačující se vysokou kvalitou materiálů a provedení, které si pořizujete pro specifické podmínky. U většiny vysavačů můžete zvolit napájení (230V 50Hz, 110V 60Hz, 110V 400Hz, DC 24 nebo 36V), velikost odpadové nádoby, provedení (suché či suchomokré vysávání, vysávání nebezpečných látek v prachových třídách a v prostředí s nebezpečím výbuchu (prach. třída H, ATEX kat. 2 a kat. 3), filtraci a příslušenství na vysávání. Tyto vysavače předčí ostatní kvalitou a poměrem k ceně. Celkový sortiment najdete na samostatném webu www.kerstar.cz  

květen 2010 - mycí stroj BRIO 35E je možno vybavit systémem ECORAY, který představuje kombinaci klasického čištění a účinku UV záření. Tento systém je ekologický, ekonomický, efektivní a bezpečný. Bližší informace na vyžádání.   

březen 2010 - domácí spotřebitelé mohou nově najít na našich www stránkách nabídku robotického vysavače iRobot Roomba. Zájemcům můžeme tento vysavač zapůjčit zdarma k jednodennímu nezávaznému otestování.

červen 2009 - pro čistící centra, samoobslužné mycí linky, servisy a další uživatele dodáváme perfektní autokosmetiku firmy Atas v balení pro profesionální použití 

květen 2009 - naši nabídku jsme rozšířili o samoobslužné systémy na vysávání a čištění, případně výdej prostředků pro čerpací stanice a zařízení pro garáže firmy Euroself.

duben 2009 - nově Vám můžeme nabídnout motorové vysavače, vhodné i pro komunální použití anglické firmy Trafalgar. Možno dodat v ručně tažených verzích o  obsahu nádrže 35 či 50 litrů, přípřežných za vozidlo (sekačka, čtyřkolka, osobní vůz) s obsahem nádrže až 1000 litrů či s možností použití jako nástavby na užitkové či terénní vozidlo. Poháněné čtyřtaktními motory Honda. Vhodné pro sběr exkrementů, objemných odpadků, trávy, atp. Nevhodné pro vysávání prachu. 

leden 2009 - do našeho sortimentu jsme zařadili podlahové mycí stroje Brio a DS. Brio se řadí k ekonomickým strojům, přesto však v dobré kvalitě a provedení, s poměrně vysokou mírou užitných vlastností. Stroje DS již patří k vyšší kvalitativní třídě jednak díky použitým materiálům (nerezové nádrže), jednak díky možnostem, které přinášejí, jako například systém výměnných mycích jednotek (možnost až 4 typů pro jedno tělo stroje) či elektronicky řízený přítlak, atd. 

23.9.2008 - spuštěny nové www strany s detailními informacemi o cenách a s možností objednání přes www rozhraní. Na kompletním zobrazení stránek, jejich doplnění se neustále pracuje

12.2007 Nová hlavní obchodní kancelář Od počátku roku 2008 jsme pro Vás otevřeli novou obchodní kancelář v Humpolci, Dolní náměstí 254. Otevřeno pondělí až pátek 07:45 - 15:30. Po telefonické domluvě možno i mimo provozní dobu. Součástí je i půjčovna čistící techniky.

© 2006 - 2008 Pulitech | Tvorba www stránek Machin.cz