FOX 5,5S | Pulitech.cz

Skok na menu »
Skok na sortiment »


Čistící technika a příslušenství nejen pro profesionály

  • Vysavače, parní čističe
  • Podlahové mycí stroje, zametací stroje
  • Stroje na čištění koberců a čalounění, vysokotlaké čistící stroje
  • Malá úklidová technika, chemie na čištění a úklid
  • Trakční baterie a nabíječky trakčních baterií
  • Nájezdové plošiny do všech typů dodávkových vozidel

Nákupní košík
0,- Kč
Sortiment

FOX 5,5S

Fotogalerie: FOX 5,5S Fotogalerie: FOX 5,5S Fotogalerie: FOX 5,5S
Základní model průmyslového vysavače pro odsávání středně těžkého a těžšího materiálu v nepřetržitém režimu. Vysoce kvalitní provedení - rám a výztuhy z ocelových profilů, nádrž ze silnostěnného plechu - vše s povrchovou úpravou práškovou barvou. Průmyslová kola s velkým průměrem odolná olejům, dvě pevná, dvě otočná s brzdou. Odpadová nádrž přichycena k filtrační komoře pákovým mechanismem, pro snadnou manipulaci čtyřkolový podvozek. Velkoplošný filtr třídy M (většina dodavateů pouze tř. L) v základu s mechanickým oklepem pomocí táhla s pružinou. Tangenciální vstup průměru 80 mm, interní konický cyklon. Sací jednotka kvalitní dvoustupňová vývěva se seriovými oběžnými koly s bočními kanály s pojistným ventilem a podtlakoměrem. Propojení ocelovými systémovými prvky a odolnými polyuretanovými hadicemi.
Další možnosti rozšíření: filtr potažený teflonem pro vyšší odolnost vůči jemnému prachu, filtrace třídy H (filtr potažený teflonem + HEPA filtr), automatický elektrický oklep, filtrační patrony s automatickým vzduchovým čištěním, nerezové provedení, provedení ATEX Zóna 22. Volitelné příslušenství.
Parametry:
napětí 400V 50Hz, příkon 4,0 kW, sací podtlak 510 mbar, průtok vzduchu 340 m3/hod, filtrační plocha základní 24000 cm2, obsah nádrže 100 litrů, hlučnost max. 76 dbA, rozměry 121 x 65 x 152 cm, hmotnost 155 kg
Cena: 116 300,- Kč bez DPH
Dostupnost: jiný
Kategorie: Průmyslové těžké - 400V

Produkt Text
E-mail
Telefon

© 2006 - 2008 Pulitech | Tvorba www stránek Machin.cz